Dve naoružane osobe opljačkale zlataru u Kosovskoj Mitrovici
vesti 14.05.2014 Radio Kontakt plus
KOSOVSKA MITROVICA - Dve naoružane osobe danas oko 16 časova opljačkale su jednu zlataru u Kosovskoj Mitrovici izjavio je regionalni šef operative kosovske policije Željko Bojić.
Dve naoružane osobe danas oko 16 časova opljačkale su jednu zlataru u Kosovskoj Mitrovici izjavio je regionalni šef operative kosovske policije Željko Bojić.
Bojić je u izjavi Radiju Kontakt plus naveo da se za sada ne zna kolika je vrednost odnetog zlata i da su pripadnici kosovske policije izašli na lice mesta kako bi obavili uviđaj.
“Pljačka se dogodila oko 16 časova u ulici Lole Ribara kada su dvojica pljačkaša koji su imali vatreno oružje i kačkete na glavi upali u zlataru i odneli za sada nepoznatu količinu zlata”, rekao je Bojić.
Bojić je dodao da policija intezivno traga za kradljivcima na osnovu opisa očevidaca i na osnovu video zapisa sa sigurnosnih kamera.
Opljackana je zlatara "Ana" u Kosovskoj Mitrovici. KAKO JE KONTAKT PLUS RADIJU RECCENO VECCERAS VREDNOST UKRADENOG NAKITA JE OKO 90.000 EVRA.